KURUMSAL FİLO KİRALAMA HİZMETLERİMİZ 2.EL NISSAN DÜNYASI
Kurumsal

Kullanım Koşulları

www.carbookfilo.com.tr’nin tüm içeriği; grafik,metin, logo, resimler, şekiller,fotoğraflar, teknik ve bilimsel çizimler, video ve müzik kayıtları, sesli klipler, animasyon, yazılımlar, program kodları; dış görünüm, tasarım, sistem ve teknik unsurlar; sitenin toplama, düzenleme ve montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı; endüstriyel tasarımı bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı her türlü haklar dahil olmak üzere yalnızca (sitede NOAS olarak anılan ) Nissan Otomotiv A.Ş.’ye ait olup, halen mevcut ve yürürlüğe girecek tüm T.C. mevzuatı, uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır.

Yukarıda sayılan unsurların Nissan Otomotiv A.Ş.’nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Bu site veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır. Site'nin sayfalarının yazıcı çıktısını yalnızca kişisel kullanım için alınabilir.

NOAS, www.carbookfilo.com.tr 'de yer alan bilgilerin doğru olup olmadığı konusunda herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Bilgilerin doğru olmaması veya siteye erişiminizden ve siteyi kullanmanızdan kaynaklanan herhangi bir zarar nedeniyle Nissan Otomotiv A.Ş.'ye hiçbir sorumluluk yüklenmeyecektir. Nissan Otomotiv A.Ş. Site ile ilgili kuralları ve bilgileri, dilediği takdirde, iptal edebilir veya değiştirebilir.

Nissan Otomotiv A.Ş. site'den, Duvar Kağıdı (Wallpaper), Ekran Koruyucu (ScreenSaver) ve diğer programlarını yükleme imkanını verebilir. Sözü geçen bu yükleme işlemleri Nissan Otomotiv A.Ş. yükleme şart ve koşullarına tabidir.

Anasayfa Kullanım Koşulları
Copyright © Tüm Hakları Saklıdır.