HİZMETLERİMİZ
Bakım ve Onarım

İşinizi güvenle sürdürebilmeniz için sadece yetkili servisler aracılığıyla bakım onarım hizmeti sağlıyor ve %100 Nissan Türkiye onaylı orijinal yedek parça kullanıyoruz. Belirlenen periyodik bakım zamanınız geldiğinde ya da onarım ihtiyacınız doğduğunda (0 212) 312 25 55 numaralı hattımızdan bize bilgi vererek ihtiyacınıza uygun olacak anlaşmalı yetkili servislerimizden birinde işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Muayene

Carbook Filo Kiralama hizmeti aracınızın fenni muayene ve egzoz emisyon ölçümünü de kapsamaktadır.

TÜVTURK ile olan anlaşmamız gereği Carbook Filo araç muayenelerinde İstanbul'da bulunan TÜVTURK istasyonlarında herhangi bir ücret ödemeden işlem yaptırabilirsiniz. Ücretsiz muayene uygulaması için ruhsatınızı ibraz etmeniz yeterlidir.

İstanbul dışında yaptırılan muayeneler sonrası, masrafların tarafınıza ödenebilmesi için, muayene istasyonundan aldığınız evrak ve ödeme belgesini, banka IBAN numarasıyla tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. İlgili tutar en kısa sürede bildireceğiniz hesaba ödenecektir.

Muayene işleminin sizin tarafınızdan yaptırılabilmesi için yetki belgesi gerekmektedir. Bu konuda (0 212) 312 25 55 no’lu hattımızdan destek alabilirsiniz.

MTV

Carbook Filo olarak aracınızın MTV ödemelerini takip eder ve düzenli olarak öderiz, böylece bu iş için ayırdığınız zamanı işiniz için kullanabilirsiniz.

Yol Yardım

Carbook Filo aracınızın kaza yapması ya da arızalanması durumunda yol yardım hizmetimizden (0 212) 312 25 55 no’lu hattımızı arayarak yararlanabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgeye en kısa zamanda ekip yönlendirilerek arızanın durumuna göre yerinde onarım ya da en yakın yetkili servise ulaşmanızı sağlarız.

Lastik Hizmetleri

Her 50.000 km’de bir takım dört mevsim lastik değişim hakkı, istenirse bu hakkın ücretsiz bir takım kış lastiği olarak tercih edilmesini sağlıyoruz. Ayrıca Carbook Filo olarak ücretsiz lastik depolama hizmetimizle* değiştirdiğiniz lastiklerinizi bir sonraki dönem için sorunsuz olarak saklayabilirsiniz.


*Yalnız Carbook Filo tarafından belirlenen lokasyonlarda

Yedek Araç

Carbook olarak önceliğimiz işlerinizin devamlılığının sekteye uğramamasıdır. Aracınızın onarım işlemlerinin sözleşmenizde belirtilen hizmet süresini aşması ya da aracınızın çalınması gibi durumlarda araç kullanıcılarımıza (yedek) araç temin ederiz.

İhtiyari Mali Sorumluluk Sigorta Poliçesi

Aracınızla üçüncü şahıslara zarar vermeniz halinde trafik poliçe teminat limitinizin üzerinde kalan zararlarınızı da karşılıyoruz. (Olay başı 1.000.000 TL’ye kadar**)


Ayrıca trafik poliçesi ile karşılanmayan gelir kaybı, kar kaybı, iş durması, kira mahrumiyeti gibi zarar verici olguya bağlı oluşan yansıma ve dolaylı zararları sözleşmenize bağlı tutarda teminat altına alıyoruz.


**Sözleşme ve döneme göre farklılık gösterebilecektir.

Opsiyonel Hizmetler

Yakıt Yönetimi

Yakıt Yönetimi hizmeti sayesinde Türkiye’nin her köşesinde anlaşmalı akaryakıt istasyonlarından otomatik yakıt almanızı sağlıyoruz. Aracınızın yakıt harcamalarını aylık olarak faturalandırıyor, operasyonel yükünüzü hafifletiyoruz.

HGS Yönetimi

HGS hizmeti talep etmeniz durumunda plaka tescil işlemleri sonrasında HGS etiketinizi temin ediyoruz. Otoyol geçiş işlemleri kaynaklı ücretleri aylık olarak fatura ederek sizleri meşgul edecek tüm ayrıntılarla sizin adınıza biz ilgileniyoruz.

Anasayfa Kullanım Koşulları
Copyright © Tüm Hakları Saklıdır.